Recticons Icon Pack

Ücretli kişiselleştirme uygulamasıdır.
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 3.79$
  • Boyut 27.16 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Samira Maknojiya
Yaratıcı tasarımıyla, farklı tema ve ikonlarıyla Recticons Icon Pack, sizlere sunuluyor.

Dikdörtgen şekil koleksiyonu ile tasarlanmış, yaratıcı simge paketlerinden Recticons- Icon Pack, kullanıcılarına küçük bir dokunuşla eşsiz bir görünüm sunuyor. 700 farklı ikona sahip Recticons Icon Pack ile profosyonel bir görünüm oluşturmak istiyorsanız, bu uygulamayı hemen indirin. Dikdörtgen şekliyle ve küçük simgeleriyle ekranınızın güzel bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız bu uygulama, sizlere birbirinden farklı seçenekler sunuyor.

Işık gradyanlı yaratıcı renklerle tasarlanmış bu uygulamada kategori tabanlı simgeler ızgarası da bulunmakta.  80 tane ultra hd duvar kağıdına sahip uygulamada özelleştirme yapmak için de birçok alternatif simge bulunuyor.

Özel klasör sistemleri ve uygulama çekmeceleri ile rahatlıkla uygulamalarınızı kullanabilir, sınıflandırabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan bu özellik sayesinde işlemlerinizi daha hızlı ve kısa sürede yapabilirsiniz. Support Muzei duvar kağıtları sayesinde ekranınızı çok daha canlı ve farklı yapabilirsiniz.

Kendi yaratıcılığınızı da kullanarak ekranınızı tasarlayabilir, bildirim ve durum çubuğunuzu da istediğiniz şekilde yenileyebilirsiniz.

Akıllı ışık özelliği ile ekran parlaklığınızı göz hassasiyetinize göre derecelendirebilir, istediğiniz temayı istediğiniz şekilde öz izleme özelliği sayesinde önceden görebilir, uygulayabilirsiniz. Eksik olan simgeleriniz varsa bildirebilir, güncelleme sonrasında cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay, görünümü de bir o kadar farklı olan Recticons Icon Pack uygulamasını indirerek, cihazınızın farklı bir şekilde görünmesini sağlayabilir, uygulamalarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Recticons Icon Pack indir